EXCLUSIVE Collection

EXCLUSIVE Collection odzwierciedla jakość i kunszt wytworzenia biżuterii. Zaawansowane modele w połączenia wysokiej jakości kamieni zapewniając doskonałą biżuterię odpowiednią na specjalne okazje.

 

SILVER@CERAMICS Collection

SILVER@CERAMICS jest to modne połączenie srebra, ceramiki i kamieni o brylantowym połysku. Delikatny kształt wyrafinowanej srebrnej biżuterii, w połączeniu z czarną bazą ceramiki nadaje całkiem nowy kształt w nowoczesnej twórczości biżuterii.

MODERN Collection

Ekskluzywna kolekcja MODERN pokazuje jakość i kunszt wykonania współczesnej biżuterii MODESI. Czyste linie w połączeniu z kamieniami i doskonałą jakością wykonania pokazują nowoczesny design.

 

SOLITARE Collection

Kolekcja SOLITARE charakteryzuje się subtelnym kształtem biżuterii i kamieni zapewniając najwyższy komfort podczas noszenia. Indywidualność każdego modelu i nowoczesne linie wykonania spełnia najwyższe wymagania nowoczesnej biżuterii.

SILVER@BLACK Collection

Kolekcja SILVER@BLACK jest to połączenie czerni i srebra, które podkreślają jakość marki MODESI. Każdy model wykonany jest z naciskiem na aktualną modę w połączeniu srebra i czarnych kamieni z genialnym połyskiem.

 

EXCLUSIVE RINGS Collection

Pierścionki z kolekcji MODERN podkreślają piękno nowoczesnych kształtów połączonych z wysokiej jakości kamieniami o brylantowym szlifie.

 


NEW Collection

 


EXCLUSIVE Collection

 


MODERN Collection

 


SILVER@BLACK Collection

 


SILVER@CERAMICS Collection

 


SOLITARE Collection

 


EXCLUSIVE RINGS Collection

inPage.cz - internetowe strony, domeny a webhosting łatwe.